سوسك

سوسك |شرکت پردیس سبز علاوه بر تولید سم شپش (مایع ضد شپش مولیدا) در مورد سم سوسک به صورت کاملا تضمینی Power Hit را برای عرضه در بازار انتخاب کرده  که ظرف کمتر از 10 روز بدون نیاز به سم پاشی ، انواع سوسک منزل یا محل کار شما هموطنان عزیز را نابود خواهد کرد.

نحوه استفاده »:کیسه پلاستیکی کوچک را باز کنید و طعمه های پودر را در مناطقی که سوسک های اغلب ظاهر می شوند قرار دهید: مکان های گرم و مرطوب، مانندپشت لوازم اشپزخانه مثل گاز و یخچال و کابینت ها
● طعمه پودر بهتر است برای 5-10 نقطه استفاده شود و هر 7 آن را جایگزین کنید.
● برای اثر بهتر، طعمه پودر را برای دو تا چهار بار جایگزین کنید.
● اگر این محل به شدت توسط سوسکها آلوده شده باشد، لطفا طعمه پودر بیشتری به کل منطقه اضافه کنید.
● هنگامی که آن را در مناطق مرطوب استفاده می کنید، لطفا طعمه پودر را در یک تخته پلاستیکی برای اثر بهتر انتقاد دهید .

خمیر ریشه کننده سوسک ریز | خمیر گرین لایف
این خمیر به گونه ای درست ده است که سوسکهای ریز را به سمت خود جذب میکند و سوسکها همیکدیگر را به صورت ویروسی آلوده می کنند و بین 3 تا 7 روز سوسکهای ریز از بین میروند.

سم سوسک
سم سوسک

خمیرسوسک power hit
این خمیر به گونه ای درست شده است که سوسکهای ریز را به سمت خود جذب میکند و سوسکها هم یکدیگر را به صورت ویروسی آلوده می کنند و بین 3 تا 7 روز سوسکهای ریز از بین میروند.

معرفی محصول
خصوصیات: عنصرتشکیل دهنده این خمیر از مواد فیبرونیل است و برای اماكن عمومی مانند هتل ها، رستوران ها، بیمارستان ها، ساختمان های تجاری و غیره بسیار مناسب است. طعمه خمیر بسیار چسبنده است و می توان آن را معلق كرد و محصول به ویژه برای مکان هایی که در آن اسپری کردن و محصولات دانه نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد مناسب است.
● جعبه بیرونی را باز کنید و پوشش پین را بیرون بیاورید، باطله را به آرامی فشار دهید.
● هر قطره بزرگ به عنوان لوبیا سبز با فاصله حدود 10 سانتی متر بین یکدیگر است.
● اگر این محل به شدت توسط سوسکها آلوده شده باشد، لطفا بیشتر باطله را به کل منطقه اضافه کنید
سوسک
رژیم غذایی: سوسک های آمریکایی در مورد هر چیزی از جمله گیاهان و حشرات دیگر را می خورند.
زیستگاه: سوسک های آمریکایی ترجیح می دهند در مناطق گرم، تاریک، مرطوب، مانند فاضلاب و زیرزمین زندگی کنند. آنها اغلب از طریق تخلیه ها و لوله ها وارد ساختار می شوند. اگرچه سوسک های آمریکایی در خانه ها یافت می شوند، اما آنها نیز در ساختمان های بزرگ تجاری مانند رستوران ها، فروشگاه های مواد غذایی و بیمارستان ها رایج هستند.
یک سوسک می تواند تقریبا یک ماه بدون غذا زندگی کند.
یک سوسک می تواند حدود دو هفته بدون آب زندگی کند.
بعضی از سوسک های زن فقط یک بار همدیگر را می خورند و برای زندگی باردار می مانند!
یک سوسک می تواند تا یک هفته بدون سر خود زندگی کند!
سوسک ها می توانند نفس خود را تا 40 دقیقه نگه دارند!
سوسک ها می توانند تا 3 مایل در ساعت اجرا شوند.
سوسک ها در طی میلیون ها سال در حال رشد هستند و به برخی از آفات قابل انطباق بر روی زمین تبدیل شده اند. در جهان تقریبا 4000 گونه از سوسک های زنده وجود دارد. حدود 70 مورد از این گونه ها در ایالات متحده یافت می شود.سوسک ها معمولا در ساختمان ها و خانه ها یافت می شوند، زیرا محیط گرم را به غذا و آب ترجیح می دهند. متاسفانه، سوسک ها می توانند باعث ایجاد حساسیت و حملات آسم شوند، به خصوص در کودکان. آنها همچنین می توانند تقریبا 33 نوع مختلف باکتری را منتشر کنند. چهار نشانه هشدار دهنده ی یک سوسک سوسک آمریکایی وجود دارد. اول، صاحب خانه ها خود را سریعا در حال حرکت حشرات را فرار به مناطق تاریک را ببینید. دوم، سوسک های آمریکایی پس از کاهشی در ناحیه های کم نور که در آن پنهان می شوند را ترک می کنند. این افتادگی های کوچک بر روی انتها نازک است و در طرفین رگه هم این افتادگی ها را دارند. نشانه دیگری از آلودگی سوسک آمریکایی، وجود کپسول های تخم مرغی است که حدود 8 میلی متر طول و تیره هستند. کپسول تخم مرغ گاهی اوقات به سطح نزدیک مواد غذایی چسبانده می شود و می تواند در زیرزمین ها، اتاق های شستشوی و آشپزخانه، و نیز پشت کابینت ها یا کابینت های زیر یافت شوند. در نهایت، سوسک آمریکایی یک فرومون تولید می کند که بعضی افراد آن را “بوی گندم” توصیف می کنند. افرادی که بینی های حساس دارند ممکن است این بو در اطراف خانه را متوجه شوند.